23 kwietnia 2017r.

Niedziela Miłosierdzia Bożego

• Dziś oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu i prosimy o nie dla nas i całego świata. W rozpoczynającym się Tygodniu Miłosierdzia chciejmy znajdować okazje do pełnienia czynów miłosierdzia.

• Bóg zapłać za kolektę przeznaczoną na Caritas naszej Archidiecezji. Za tydzień kolekta specjalna inwestycyjna.

• Dziś o 15.00 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia. Dziś także liczenie wiernych.

• W poniedziałek przeniesiona z dziś Uroczystość Św. Wojciecha, głównego patrona Polski

• We wtorek Święto Św. Marka Ewangelisty. W tym dniu pamiętamy w modlitwach o ks. bp Marku Szkudło. Po mszy św. porannej procesja do krzyża przed kościołem i modlitwy o urodzaje.

• W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i spotkanie prezydium Legionu Maryi.

• W czwartek w klasztorze sióstr o godz. 15.00 kolejne spotkanie Rodziny Radia Maryja.

• Przyszłą niedzielę będziemy obchodzić jako Niedzielę Biblijną. O 14.30 zapraszamy na kolejną edycję koncertu im. Grzegorza Gerwazego Gorczyckiego w wykonaniu chóru Bel Canto i zaproszonych gości.

• W związku ze 100 leciem objawień fatimskich, z 29 na 30 kwietnia, zapraszamy młodzież naszej parafii, szczególnie bierzmowańców na młodzieżowe czuwanie w ramach tzw. Nocy Pokuty do sanktuarium MB Fatimskiej w Turzy. Początek o godz. 20.00