Strona główna

Witamy na nieoficjalnej stronie Opatrzności Bożej w Gaszowicach. Jest nam niezmiernie miło widzieć Was na naszej witrynie! Przedstawimy tutaj najważniejsze informacje o działalności parafii, a także jej historii i tak przyziemnych sprawach jak godziny pracy kancelarii.

Porządek mszy świętych

Poniżej prezentujemy godziny mszy świętych odprawianych w parafii:

• Niedziele i święta: 7:00, 9:00, 11:00, 16:00
  • Soboty: 17:00
  • Dni powszednie: 6:30, 18:00

W okresie zimowym msze święte w dni powszednie odprawiane są o 7:00 i 17:00

W okresie wakacyjnym niedzielne msze rozpoczynają się o: 7:00, 10:00, 16:00

Spowiedź

Ze względu na często pojawiające się pytania o godzinach spowiedzi w naszej parafii prezentujemy je poniżej:

• Niedziele: od 6:30
  • Soboty: od 16:00
  • Dni powszednie: pół godziny przed każdą mszą świętą

Chrzest święty

Chrzty święte w naszej parafii odbywają się w każdą ostatnią sobotę miesiąca. W celu ochrzczenia dziecka rodzice powinni przynajmniej na dwa tygodnie przed planowaną datą chrzty przynieść akt urodzenia dziecka. Należy jednak pamiętać, że rodzice chrzestni nie mogą żyć w związku niesakramentalnym, a także muszą być ochrzczonymi katolikami, po bierzmowaniu, i żyć zgodnie z przykazaniami wiary.

Kontakt

Przypominamy, że nasza witryna jest jedynie nieoficjalną stroną parafii Opatrzności Bożej w Gaszowicach. Jeśli chcesz się skontaktować z administratorem, prosimy o wysłanie maila na adres: admin (znak małpki) parafiagaszowice.pl

W przypadku, gdy poszukujesz danych kontaktowych do parafii zajrzyj do stopki (na samym dole strony), znajdziesz tam wszelkie potrzebne informacje.